Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Niewodniki - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Biurowiec, ul. Sosnkowskiego

Armii Krajowej,Opole(Niewodniki + 11 km)

7 990 000 zł9 445 m² 845,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:16 752 m²

Opole - na sprzedaż duży budynek na największym osiedlu miasta, przy ul. gen. Sosnkowskiego. Opis: budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 16.752 m2. Znaczna część gruntu (ok. 12 tys. m2).

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł634,47 m² 7 407,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferujemy obiekt komercyjno-mieszkalny zlokalizowany w Opolu. Rozkład pomieszczeń: I. parter (301.50m ) - część sklepowo-magazynowa: 1. sklep po lewej stronie od frontowych drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Pawłów

Pawłów(Niewodniki + 25 km)

3 200 000 zł2 253 m² 1 065,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Na sprzedaż obiekt produkcyjno - magazynowy zlokalizowany w miejscowości Pawłów (niedaleko Brzegu), gmina Skarbimierz, powiat brzeski, województwo Opolskie. Działka o powierzchni 8600 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Opole

Opole(Niewodniki + 11 km)

5 369 106 zł873 m² 6 150,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Przeznaczenie: ba - tereny przemysłowe Powierzchnia łączna terenu: 1,2111 ha, w tym: działka o pow. 0,8745 ha zabudowana budynkiem biurowym i częścią socjalną o łącznej pow. 153.

Szczegóły ogłoszenia

29 000 500 zł8 057,72 m² 3 599,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Działka jako przedmiot prawa użytkowania wieczystego zabudowana budynkami magazynowymi I budynkiem biurowym, stanowiącym odrębną nieruchomość opole ul. Wschodnia 25, wyłączność oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Nowe Siołkowice

Nowe Siołkowice(Niewodniki + 10 km)

4 700 000 zł1 500 m² 3 133,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Nowe Siołkowice, powiat opolski, obiekty o charakterze produkcyjnym,4700 000 zł, sprzedam. Do sprzedania atrakcyjna nieruchomości, o łącznej powierzchni użytkowej 1500 m2, usytuowana na 68.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Opole

Opole(Niewodniki + 11 km)

3 900 000 zł2 400 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:8 285 m²

Obiekty ; Łączna pow. ; naprawczo usługowa z salonem wystawienniczym, magazynami, biurami, socjalami, innymi to ok. 2400m2 , grunt 82,85a. Obiekt nadaje się na różnego rodzaju usługi , produkcję.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł200 m² 9 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży obiekt dwukondygnacyjny, o łącznej pow. około 200 m2, położony na działce o pow. 758 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Opolu, dzielnica Nowa Wieś Królewska. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Stare Siołkowice

Stare Siołkowice(Niewodniki + 8 km)

4 700 000 zł1 450 m² 3 241,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Kompleks hal Z zapleczem biurowym w gminie Popielów atrakcyjny kompleks magazynowy Z możliwością prowadzenia produkcji działka jako przedmiot prawa własności, zabudowana obiektem.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Rynek

Prószków(Niewodniki + 19 km)

199 000 zł243 m² 818,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:120 m²

Prawe skrzydło zabytkowego budynku przy głównej arterii. Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu o powierzchni 120m 2 oraz posadowiony na niej budynek techniczny o metrażu 243,9m 2. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Zamkowa

Niewodniki,opolskie

10 000 000 zł3 200 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:56 200 m²

Oferta obejmuje kompleks pałacowo - parkowy, w skład którego wchodzą :zabytkowy pałac pochodzący z 1872 roku (15 pokoi, restauracja, piwnice), oficyna( apartament właścicieli oraz na.

Zamknij
+0 km

Kupię